Neden Ankyra Wolt

Ankyra Wolt Sports Club

NEDEN ANKYRA WOLT

 

NEDEN ANKYRA WOLT

Çünkü; Sosyal Hayatın Sporla Buluşma Noktası!

 Şehrin merkezinde spor odaklı mimarisi ve modern ekipmanlarıyla 7'den, 70'e herkes için sporu vazgeçilmez bir yaşam standardına dönüştüren Ankyra Wolt Sports Club; sadece bir spor kulübü değil, Ankara'da sosyal hayatın sporla buluşma noktasıdır.

 Çünkü; Her Detayında Spor Tutkusu Var!

 Spor tutkusunu 8000 metrekare kapalı alan içerisinde 5 metre tavan yüksekliği ile geniş ve ferah bir atmosferde sunan Ankyra Wolt Sports Club; spor odaklı bir yaşam merkezi olduğunu tesisin mimarisinden, yönetim ve hizmet anlayışına kadar her basamakta gözler önüne sermektedir.

 Çünkü; Genç, Dinamik ve Sağlıklı!

 Hızla akan hayatın karmaşasından uzaklaşıp ruhlarına ve bedenlerine enerji katmak isteyenler için fit ve dinamik bir deneyim sunan Ankyra Wolt Sports Club;  son teknoloji ile donatılmış ve gün ışığı alan bir spor merkezi olarak şehrin merkezinde genç, dinamik ve sağlıklı bir yaşamın temellerini sunuyor.

 Çünkü; Herkesin Spor Kulübü Ankyra Wolt!

 Şehrin en genişi olmaya aday spor alanları, tüm branşlara sahip akademik kadro oluşumuyla yetişkinlerle çocukların aynı çatı altında spor yapabileceği özel bir spor merkezidir.