ANKYRA WOLT SPORTS CLUB

8000 m2'lik alanda tamamen spor yapılacak disiplinlerin gereksinimlerine göre tasarlanan mimarisi ile sporcuların her türlü konforu düşünülmüş tam bir spor kompleksi.

Haftalık Program

Aşağıda günlere ve saat dilimlerine göre programımızı inceleyebilirsiniz
ZUMBA
13:00 - 13:50
Pilates Mat
14:10 - 15:00
15:00 - 15:30
EXPRESS TABATA
15:10 - 15:40
02:00 - 02:00
ZUMBA
12:35 - 13:25
CORE CHALLENGE
18:00 - 18:30
freestyle combat
18:45 - 19:35
INTERVAL CYCLE
19:00 - 19:45
CIRCUIT TRAINING
19:00 - 19:45
19:00 - 19:30
BODY BALANCE & STRETCHING
19:50 - 20:40
kickbox
20:00 - 21:00
PILATES
07:10 - 08:00
pilates mix
12:35 - 13:25
wıng tsun
18:00 - 19:30
pilates mix
18:00 - 18:45
ZUMBA
18:45 - 19:35
TABATA
19:00 - 19:45
CYCLING
19:00 - 19:50
HATHA YOGA
19:50 - 20:40
CORE CHALLENGE
20:00 - 20:30
HATHA YOGA
12:35 - 13:25
dance4us
19:00 - 19:50
CYCLING
19:00 - 19:50
pilates mix
12:35 - 13:25
ZUMBA
18:00 - 18:50
wıng tsun
18:00 - 19:30
CYCLING
18:30 - 19:20
PILATES
19:00 - 19:50
Full Body Pump
19:00 - 19:45
CORE CHALLENGE
20:00 - 20:30
kickbox
20:00 - 21:30
CORE CHALLENGE
18:00 - 18:30
PILATES
18:45 - 19:35
freestyle combat
19:45 - 20:35
Full Body Pump
13:20 - 14:10
HATHA YOGA
14:20 - 15:10
Zumba
10:30 AM - 11:30 AM
With Alicia K. Wright
Yoga
2:00 PM - 3:00 PM
With Willie D. Collins
Cardio Circuit
2:30 PM - 2:45 PM
With Virginia F. Bryant
Body Building
5:30 PM - 6:30 PM
With Edward B. Lewis
Break-Thru Fitness
5:30 PM - 6:30 PM
With Virginia F. Bryant
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Dennis Y. Allen
Pilates
6:00 PM - 7:00 PM
With Barbara S. Romero
Yoga
7:00 PM - 8:00 PM
With Barbara S. Romero
Aqua Aerobics
12:00 PM - 1:00 PM
With Whitney K. Fowler
Yoga
2:00 PM - 3:00 PM
With Ashley T. White
Break-Thru Fitness
4:00 PM - 5:00 PM
With Whitney K. Fowler
Body Building
4:00 PM - 5:00 PM
With Erick S. Duncan
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Erick S. Duncan
Zumba
9:00 PM - 10:30 PM
With Edward B. Lewis
Pilates
10:30 PM - 11:30 PM
With Whitney K. Fowler
Cardio Circuit
10:30 PM - 10:45 PM
With Meghan P. Ingram
Cardio Circuit
11:00 AM - 12:30 PM
With Ashley T. White
Body Building
12:00 PM - 1:00 PM
With Erick S. Duncan
Break-Thru Fitness
12:00 PM - 1:00 PM
With Alicia K. Wright
Body Building
6:00 PM - 7:00 PM
With Edward B. Lewis
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Edward B. Lewis
Pilates
6:00 PM - 7:00 PM
With Barbara S. Romero
Break-Thru Fitness
6:00 PM - 7:00 PM
With Alicia K. Wright
Cardio Circuit
7:30 PM - 7:45 PM
With Virginia F. Bryant
Aqua Aerobics
10:00 AM - 11:00 AM
With Alicia K. Wright
Cardio Circuit
10:30 AM - 11:15 AM
With Wesley D. Richards
Yoga
2:00 PM - 3:00 PM
With Ashley T. White
Aqua Aerobics
5:00 PM - 6:00 PM
With Barbara S. Romero
Pilates
6:00 PM - 7:00 PM
With Barbara S. Romero
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Dennis Y. Allen
Body Building
7:30 PM - 8:30 PM
With Erick S. Duncan
Break-Thru Fitness
7:30 PM - 8:30 PM
With Whitney K. Fowler
Yoga
8:30 AM - 9:30 AM
With Virginia F. Bryant
Aqua Aerobics
11:00 AM - 12:00 PM
With Barbara S. Romero
Zumba
2:00 PM - 3:00 PM
With Stephen J. Kennedy
Cardio Circuit
3:15 PM - 3:45 PM
With Wesley D. Richards
Pilates
5:00 PM - 6:00 PM
With Edward B. Lewis
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Erick S. Duncan
Break-Thru Fitness
7:00 PM - 8:00 PM
With Virginia F. Bryant
Body Building
7:00 PM - 8:00 PM
With Erick S. Duncan
Cardio Circuit
10:00 AM - 10:45 AM
With Wesley D. Richards
Mind & Body Fitness
10:30 AM - 11:00 AM
With Ashley T. White
Body Building
4:00 PM - 5:00 PM
With Edward B. Lewis
Break-Thru Fitness
4:00 PM - 5:00 PM
With Whitney K. Fowler
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Erick S. Duncan
Pilates
6:00 PM - 7:00 PM
With Barbara S. Romero
Yoga
8:30 PM - 9:30 PM
With Meghan P. Ingram
Aqua Aerobics
10:00 PM - 11:00 PM
With Willie D. Collins